primcom16
   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   

Міжнародне співробітництво з представниками наукових та ділових кіл Нігерії

Деталі

 Безымянный4

Представники наукових та ділових кіл Нігерії приїхали до Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова з намірами підписати угоду про співпрацю, зокрема, що стосується навчання нігерійців в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ.
Безымянный3 Поважні гості посилалися на високу популярність та хорошу репутацію Драгоманівського університету на світовому освітньому просторі
 

З 27 лютого по 5 березня 2012 вперше в Інституті в рамках міжнародного

 

 співробітництва пройшли підвищення кваліфікації за програмою «Менеджмент надзвичайних ситуацій та екологічний менеджмент» фахівці з Федеративної Республіки Нігерії.

Безымянный1На запрошення Центру Міжнародної      освіти при МОНМС України та Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ ім. Драгоманова згідно       умовам договору NPDU/NESDA/2012/001,президент Асоціації «Мережа стійкого розвитку» професор Чіджіоке Ікокву та постійний секретар при Міністерстві Інфраструкти (Агенція з охорони навколишнього середовища) Яхайя Вазірі прибули до Києва з метою проходження короткотермінових курсів Безымянный2підвищення кваліфікації, ознайомлення з роботою Університету та Інституту, встановлення дружніх та робочих контактів для подальшої співпраці.

Протягом п’яти днів було організовано короткий   лекційний курс з питань управління надзвичайними ситуаціями в Україні та актуальних для Нігерії екологічних проблем, з яких українські фахівці можуть поділитись досвідом та зорганізувати підвищення кваліфікації (боротьба з опустелюванням, аварії на нафто- газопроводах тощо.)  

Фахівці відвідали Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України, де ознайомились з науковими аспектами вивчення екологічних питань, музей Чорнобилю, де вшанували пам'ять загиблих і залишили свої відгуки в книзі відгуків. В рамках ознайомлення з соціальними програмами було зорганізовано відвідування єдиного на Україні Центру реабілітації інвалідів в Лютіжі.       

Результатом роботи курсів та робочої програми було підписання Угоди про наміри про подальшу співпрацю між НПУ ім. М.П.Драгоманова та Асоціацією «Мережа стійкого розвитку».

 Безымянный111

        

                         

 

 

    

   

Обрати мову  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Реєстрація на курси  

   

Післядипломна дистанційна освіта  

   

Наші нагороди  

Scan-131119-0002.jpg
   

Випадкове фото  

stem-sokrat4.jpg
   

Всього відвідувачів  

4491795
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1381
6606
37645
4055989
169830
216941
4491795

Your IP: 34.226.244.70
Server Time: 2020-02-22 06:53:03
   

Студентське життя  

pgf 2014 17 11 1 
   

TV  

   
© Навчально-науковий інститут неперервної освіти

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ