z523 листопада 2014 року у місті Яремче відбудеться Міжнародна наукова конференція "Проблеми розвитку сільського туризму у Польщі та Україні", присвячена питанням сільського туризму в Польщі та Україні: сучасному стану, проблемам та перспективам розвитку, співпраці у даній сфері та відповідності вимогам Концепції сталого розвитку. Конференція відбудеться на базі Екотуристичного візит-центру Карпатського національного природного парку в м. Яремче.
Участь в роботі конференції приймають представники Варшавського сільськогосподарського університету (SGGW), наші колеги з Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П. Драгоманова на чолі з директором інституту доктором біологічних наук, професором Ісаєнком В.М., Сільськогосподарського навчального центру ім. Ядвіги Дзюбінської в Голондково, Студентського наукового гуртка "Public Relations" (SGGW), Карпатського національного природного парку.
Програма конференції включає екскурсії по Карпатському національному природному парку, перегляд демонстраційного фільму про географію, історію, етнографію та туристичні атракції Карпатського регіону, виступи з доповідями на пленарних засіданнях по питанням конференції, обговорення доповідей, дискусії та підведення підсумків.
Робоча група конференції з Інституту перепідготовки НПУ імені М.П. Драгоманова:
Ісаєнко Володимир Миколайович – доктор біологічних наук, професор, академік Академії вищої школи України.
Соколова Софія Володимирівна  – кандидат філологічних наук, доцент.
Ніколаєв Кирило Дмитрович – кандидат сільськогосподарських наук, доцент.
Бабікова Катерина Олександрівна – аспірант.

Your IP: 46.229.168.137
Server Time: 2020-02-22 07:55:31