Запрошуємо на Другу Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку»

Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у роботі Другої Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку», яка відбудеться 3-4 квітня 2014 року в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П. Драгоманова за сприянням ГО ‘‘Асоціація міжнародної освіти, науки і культури’’.

Мета конференції – обговорення сучасних питань у сфері міжнародної післядипломної освіти та визначення шляхів їх вирішення.

Передбачається обговорення таких питань:

1) Роль і місце України на світовому ринку освітніх послуг;

2)Формування стратегії інтернаціоналізації міжнародної післядипломної освіти ;

3)Удосконалення нормативно-правової бази, що регламентує організацію набору на навчання іноземців та осіб без громадянства за різними форми міжнародної післядипломної освіти ;

4)Підвищення кваліфікації спеціалістів міжнародних служб ВНЗ України, викладачів, які працюють з іноземцями та суб’єктів господарювання, які надають послуги з набору іноземців на навчання;

5) Створення консорціуму міжнародної післядипломної освіти вищих навчальних закладів України і зарубіжних країн, що відпрацює Спільну програму для отримання диплому/сертифікату країн, які здійснюють спільне навчання.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, фахівці інших галузей та представники міжнародних служб ВНЗ України, дотичних до заявленої проблематики. Заплановано участь провідних спеціалістів Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, міністерств і відомств, Торгово-промислової палати України, інших міжнародних організацій, а також суб’єктів господарювання (резидентів та нерезидентів), які надають посередницькі послуги з набору іноземців на післядипломне навчання у вищих начальних закладах України.

Учасники конференції отримають Сертифікат про участь в науково-практичній конференції «Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти:стан та перспективи розвитку».

Конференція відбудеться за адресою: 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9, Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Заявку на участь у конференції (до 11 березня 2014 року) надсилати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">ippk@npu.edu.ua (з поміткою в темі листа «konferetsiya»)

Контактний телефон – (044) 235-47-66 (кафедра освіти дорослих, ІППК, контактна особа Кашина Ганна Сергіївна)

Порядок роботи конференції

03.04.2014

9.00-10.00 – реєстрація учасників конференції;

10.00-13.00 – пленарне засідання;

13.00-13.40 – обідня перерва;

13.40-17.00 – круглий стіл Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти

04.04.2014

10.00-13.00-круглий стілПроблеми нормативно-правового забезпечення міжнародного співробітництва в сфері вищої освіти в Україні

Заявка на участь

У Другій Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку»

Прізвище, імя, по-батькові;

Місце роботи (навчання) вкажіть, будь-ласка, повну назву навчального закладу;

Посада;

Адреса(електронна та поштова);

Контактні телефони;

Умови участі(очна, дистанційна);

Планую (підкреслити)

• Приїзд та особисту участь;

• Надання тільки доповіді;

Необхідність використання технічних засобів (підкреслити);

• Персональний компютер;

• Мультимедійний проектор;

• Відеомагнітофон;

Умови проживання: гуртожиток, готель (необхідне підкреслити);

Підпис;

Ініціали, прізвище _____________________