primcom16
   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   

Запрошуємо на Другу Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку»

Деталі
 

Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь у роботі Другої Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку», яка відбудеться 3-4 квітня 2014 року в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П. Драгоманова за сприянням ГО ‘‘Асоціація міжнародної освіти, науки і культури’’.

Мета конференції – обговорення сучасних питань у сфері міжнародної післядипломної освіти та визначення шляхів їх вирішення.

Передбачається обговорення таких питань:

1) Роль і місце України на світовому ринку освітніх послуг;

2)Формування стратегії інтернаціоналізації міжнародної післядипломної освіти ;

3)Удосконалення нормативно-правової бази, що регламентує організацію набору на навчання іноземців та осіб без громадянства за різними форми міжнародної післядипломної освіти ;

4)Підвищення кваліфікації спеціалістів міжнародних служб ВНЗ України, викладачів, які працюють з іноземцями та суб’єктів господарювання, які надають послуги з набору іноземців на навчання;

5) Створення консорціуму міжнародної післядипломної освіти вищих навчальних закладів України і зарубіжних країн, що відпрацює Спільну програму для отримання диплому/сертифікату країн, які здійснюють спільне навчання.

До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі, фахівці інших галузей та представники міжнародних служб ВНЗ України, дотичних до заявленої проблематики. Заплановано участь провідних спеціалістів Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, міністерств і відомств, Торгово-промислової палати України, інших міжнародних організацій, а також суб’єктів господарювання (резидентів та нерезидентів), які надають посередницькі послуги з набору іноземців на післядипломне навчання у вищих начальних закладах України.

Учасники конференції отримають Сертифікат про участь в науково-практичній конференції «Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти:стан та перспективи розвитку».

Конференція відбудеться за адресою: 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9, Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Заявку на участь у конференції (до 11 березня 2014 року) надсилати на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">ippk@npu.edu.ua (з поміткою в темі листа «konferetsiya»)

Контактний телефон – (044) 235-47-66 (кафедра освіти дорослих, ІППК, контактна особа Кашина Ганна Сергіївна)

Порядок роботи конференції

03.04.2014

9.00-10.00 – реєстрація учасників конференції;

10.00-13.00 – пленарне засідання;

13.00-13.40 – обідня перерва;

13.40-17.00 – круглий стіл Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти

04.04.2014

10.00-13.00-круглий стілПроблеми нормативно-правового забезпечення міжнародного співробітництва в сфері вищої освіти в Україні

Заявка на участь

У Другій Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку»

Прізвище, імя, по-батькові;

Місце роботи (навчання) вкажіть, будь-ласка, повну назву навчального закладу;

Посада;

Адреса(електронна та поштова);

Контактні телефони;

Умови участі(очна, дистанційна);

Планую (підкреслити)

  • Приїзд та особисту участь;

  • Надання тільки доповіді;

Необхідність використання технічних засобів (підкреслити);

  • Персональний компютер;

  • Мультимедійний проектор;

  • Відеомагнітофон;

Умови проживання: гуртожиток, готель (необхідне підкреслити);

Підпис;

Ініціали, прізвище _____________________

Завантажити програму конференції

   

Обрати мову  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Реєстрація на курси  

   

Післядипломна дистанційна освіта  

   

Наші нагороди  

Scan-131119-0003.jpg
   

Випадкове фото  

lab-open3.jpg
   

Всього відвідувачів  

4491944
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1530
6606
37794
4055989
169979
216941
4491944

Your IP: 34.226.244.70
Server Time: 2020-02-22 07:24:03
   

Студентське життя  

pgf 2014 17 11 1 
   

TV  

   
© Навчально-науковий інститут неперервної освіти

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ