Відбулося підвищення кваліфікації працівників Секретаріату Кабінету Міністрів України

kmup-1-19

30 травня 2019 року завершилося навчання, відбулося вручення свідоцтв з підвищення кваліфікації для працівників Секретаріату Кабінету Міністрів України з питань управління ризиками. Навчання з підвищення кваліфікації були організовані Навчально-науковим інститутом неперервної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова. Основними доповідачами на заняттях з програми були викладачі кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції факультету менеджменту освіти і науки НПУ імені М.П.Драгоманова, які прочитали ряд лекцій, провели практичні та тренінгові заняття за такими темами: «Системне мислення у соціальному управлінні» (доктор філософських наук, професор В.П.Бех); «Управління знаннями як джерело інформаційного ресурсу державного управління» (доктор філософських наук, професор Ю.В.Бех); «Міжнародний досвід ризик-менеджменту в державному управлінні» (доктор економічних наук, доцент М.М.Дєліні); «Аналітика ризиків в державному управлінні», «Теорія прийняття управлінських рішень» (кандидат історичних наук, доцент Я.О.Чепуренко); «Система раннього попередження ризиків в державному управлінні» (кандидат філософських  наук,  професор Н.В.Крохмаль); «Методи вирішення ризиків в державному управлінні» (кандидат економічних наук, доцент М.О.Седляр; «Ризики в управлінні сталим розвитком» (кандидат політичних наук, доцент Я.М.Курган-Баковєєва).

В рамках занять відбулася творча, плідна співпраця викладачів НПУ імені М.П.Драгоманова і працівників Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Дякуємо за співпрацю!

ksv418-1.jpg