2-3 квітня 2015 року в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П.Драгоманова відбулася

Третя Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку».

IMG 3176

У роботі конференції взяли участь представники 37 ВНЗ України, 15 освітніх установ, що здійснюють набір іноземців та осіб без громадянства до українських навчальних закладів, 5 міжнародних освітніх громадських організацій. Досить широкою була представлена географія учасників конференції. Це країни Європи, Азії та Африки, зокрема, Німеччина, Польща, Азербайджан, Бангладеш, Судан, Нігерія, Гвінея, Конго, Сьера-Леоне, Намібія, Замбія, Єгипет, Гана, Індія, Уганда тощо. Учасниками конференції були обговорені актуальні питання реформування та децентралізації системи міжнародної післядипломної освіти України в умовах особливого періоду її розвитку, надані практичні рекомендації щодо внесення змін до діючої нормативно - правової бази у галузі міжнародної освіти України.

Відкрив конференцію проректор університету з наукової роботи д.ф.-м.н., професор Торбін Г.М. Учасники конференції з цікавістю вислухали доповіді директора Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П. Драгоманова, д.б.н., професора Ісаєнко В.М. – «Формування стратегії сталого розвитку міжнародної післядипломної освіти України», заступника директора Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П. Драгоманова, канд. хім. наук, доцента Тимохіна В.В. – «Експорт освітніх послуг ВНЗ України: закордонний досвід і українська практика», професора Зібера Фрідера (Президент європейської асоціації науки і освіти, Німеччина), професора Рафала Ребіласа(проректор з міжнародних зв’язків Академії бізнесу, Польща), Махмуда Ельдері (помічника ректора Каїрського Університету 6 жовтня, Єгипет) тощо.

За підсумками роботи конференції з ініціативи директора ІППК НПУ імені Драгоманова, д.б.н., професора Ісаєнко В.М. була підписана угода про створення Консорциума «Європейська асоціація міжнародної освіти», до складу якої ввійшли українські, польські навчальні заклади та міжнародні громадські освітні організації. Метою створеного Консорциума є подальший розвиток міжнародної післядипломної освіти у європейському просторі в контексті нового Закону України «Про вищу освіту».

Почесними Дипломами громадських організацій було відзначено студентів-іноземців - відмінників навчання 17 ВНЗ України (Харків, Суми, Київ, Тернопіль тощо). Учасники конференції підтримали пропозицію про проведення у 2016 році Всеукраїнського форуму іноземців – відмінників навчання ВНЗ України.

IMG 3179

IMG 3185