Всеукраїнська олімпіада з ментальної арифметики – Indigo Mental 2018

529 травня у місті Києві спілкою шкіл ментальної арифметики – IndigoMentalTrainingClub, на чолі із засновницею Мариною Мужановською, проведено Всеукраїнську олімпіаду з ментальної арифметики, участь у якій прийняли понад 700 дітей віком від 5 до 14 років.

Олімпіада пройшла за участю представників Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова: директора Навчально-наукового інституту неперервної освіти (далі - ННІНО), доктора педагогічних наук, професора - Володимира Петровича Сергієнка; керівника всеукраїнської експерементальної роботи спілки шкіл ментальної арифметики – IndigoMentalTrainingClub спільно з Міністерством освіти і науки України, завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та освітніх вимірювань, доктора педагогічних наук, професора- Ігора Станіславовича Войтовича; координатора всеукраїнської експерементальної роботи у Міністерстві освіти і науки України - Людмили Михайлівни Павлової.

НПУ імені М.П. Драгоманова тісно співпрацює із Всеукраїнською спілкою шкіл ментальної арифметики – IndigoMentalTrainingClub, зокрема, на постійній основі на базі університету проводиться підготовка вчителів та тренерів у складі програми курсів підвищення кваліфікації вчителів початкової школи. В цілому, ННІНО здійснює науково-методичне забезпечення діяльності спілки.

123in1in3in5

lab-open1.jpg