ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   

Міжнародна співпраця  

UNDP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

Вітання воїнів АТО

Деталі
 

 20 грудня викладачі кафедри освіти дорослих факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації відвідали 
Центральний військовий шпиталь з різдвяними подарунками для воїнів АТО.
 Спілкування з мужніми, сильними Чоловіками нікого не залишили байдужими. Хай щастить їх родинам, низький уклін матерям, терпіння дружинам, миру нам всім, любові до кожного, мудрості у сприйнятті буденного, віри на краще!

Призначення декана Факультету

Деталі
sergienko 60
 
Наказом Ректора Університету № 539-П від 29 вересня 2016 року деканом факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації призначено Заслуженого працівника освіти України, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри комп'ютерної інженерії та освітніх вимірювань факультету інформатики Сергієнка Володимира Петровича з 30.09.2016 р. до проходження по конкурсу.
 
 
 
 
 
 
Сергієнко Володимир Петрович є автором понад 300 наукових праць з проблем експериментальної фізики та методики її навчання, використання інформаційних технологій та освітніх вимірювань. Є одним із організаторів біля 30 міжнародних і всеукраїнськиї конференцій та семінарів.
 
Нагороджений знаком “Відмінник освіти України” (2004 р.), Почесною Грамотою Міністерства народної освіти УРСР (1987 р.), Грамотою МОН України (2010 р.) Почесною Грамотою Президії АПН України (2006 р.)., Подякою міського голови О.О. Омельченка (2005 р.), орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого III ступеня (2009 р.), орденом Геродота Галікарнаського (2009 р.), Почесною відзнакою срібною медаллю «М.П. Драгоманов 1841 – 1895 рр.» (2009 р.), подяками і грамотами університету.

Нова спеціальність!

Деталі
dipl7657

У 2016 році пропонуємо Вам відкрити для себе спеціальність – Економіка (зі спеціалізацією економіка освіти).

Нова спеціалізація, що вперше відкрита у цьому році, розширює можливості додаткових компетенцій фахівців у сфері економіки освіти. Наявність ґрунтовної економічної підготовки разом із спеціалізацією у сфері освіти надає можливості працевлаштування випускників в різних сферах економічної та освітянської діяльності: в бізнесі, державному та громадському секторі, науковій і викладацькій роботі. Система освіти нашої країни вкрай потребує професійних економістів, здатних мислити і діяти творчо, інноваційно та патріотично!

У ході навчання будуть викладатися наступні дисципліни: «Освітня політика», «Іноземна мова», «Міжнародна економіка», «Економічна компаративістика», «Економіка освіти» та ін.

По закінченню навчання студенти отримують диплом як українського так і європейського зразка

 Тут Ви зустрінете безліч успішних людей, матимете змогу отримати знання за новітніми технологіями та методиками, прийняти участь у науковому та культурному житті Факультету, Києва та України, проявити та розвити всі свої вміння та таланти.

М. Київ, вул. Пирогова 9 (каб. 105)

 

Понеділок-четвер: з 10:00 до 16:00

П'ятниця : з 10:00 до 15:00

обідня перерва з 13:00 по 14:00

 
Телефони для довідок: (044) 230-92-87 (приймальна комісія); (068)-168-32-78; 099-470-37-08

 

  Ми чекаємо саме на Вас!

Публікація доцента Факультету в Cambridge Scholars Publishing

Деталі

cambrdgДоцент Факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова Пугачова Олена Геннадіївна опублікувала результати своїх досліджень в колективній монографії «Joining Complexity Science and Social Simulation for Innovation Policy: Agent-based Modelling using the SKIN Platform», виданої видавництвом Cambridge Scholars Publishing. 

Монографія була опублікована в рамках проекту Європейської академії технології та оцінки інновацій. Редакторами монографії є ​​відомі вчені Петра Арвайлер (Petra Ahrweiler, EA European Academy, Germany), Найжел Гільберт (Nigel Gilbert, University of Surrey, UK) и Андреас Піка (Andreas Pyka, University of Hohenheim, Germany).

(http://www.cambridgescholars.com/download/sample/62892 ).

Детальніше...

Міжнародна конференція в Польщі

Деталі
pl16-3

Колектив професорсько-викладацького складу кафедри освіти дорослих Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації та Національної академії педагогічних наук України на запрошення іноземних колег з WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI EUROREGIONALNEJ IM. ALCIDE DE GASPERI W JÓZEFOWIE приймали участь у дуже цікавому обговоренні на міжнародній конференції III Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Dobre praktyki” w edukacji a jakość kształceniai wychowania dzieci, młodzieży, dorosłych «Good Practices» and Quality in Children, Adolescent and Adult Education.

Детальніше...

З Днем Соборності України!

Деталі
Колектив Інституту вітає співробітників та слухачів з Днем Соборності України!
 
Сердечно бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!
Слава Україні! Героям слава!

Перше засідання нового складу Комітету ЗЕД Київської ТПП

Деталі
10 червня 2015 року група слухачів курсу “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності” (ЗЕД 6-14) прийняла участь у першому засіданні нового складу Комітету зовнішньоекономічної діяльності Київської торгово-промислової палати, членом якої є Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П. Драгоманова.
 

Освіта та кар’єра 2015

Деталі
osv-karj1516-18 квітня Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації разом з Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова приймав участь у виставці - «Освіта та кар’єра – 2015» та «Освіта за кордоном»
 
Виставка традиційно є найбільшим заходом в Україні, що присвячений широкому колу питань освіти в Україні та за кордоном, під час якого відвідувачі можуть поспілкуватися з представниками українських та закордонних навчальних закладів.

Детальніше...

Ярмарок вакансій для незайнятого населення

Деталі
         24 квітня 2012 року у Київському палаці дітей та юнацтва, був проведений ярмарок кар’єри та вакансій «Будуємо кар’єру разом».

Ярмарок відкрили та виступили з вітальним словом директор Державної служби зайнятості Петро Петрашко, директор Київського міського центру зайнятості Віктор Сухомлин, представники КМДА та присутні народні депутати.

3CN1509 Відмінна особливість ярмарку «Будуємо кар’єру разом!» від попередніх заходів у тому, що крім робочих професій, вакансій службовців, зроблено акцент на підборі кадрів для сфери ІТ-технологій. У заході взяли участь представники таких відомих київських ІТ-компаній, як ТОВ «ЕПАМ Системз», Консорціум «Інтекрасі Груп», ТОВ «Арт-мастер». Відвідувачі виставки мали можливість безпосередньо поспілкуватися зі спеціалістами цих компаній, отримати відповіді на питання, що їх цікавлять, ознайомитись з вакансіями, вимогами до них та рівнем заробітної плати. Крім ІТ-компаній на ярмарок були запрошені понад 70 підприємств міста Києва. Вони запропонували майже 4 тис. різних вакансій: по сфері діяльності, зарплаті, кваліфікації претендентів.

Детальніше...

Міжнародне співробітництво з представниками наукових та ділових кіл Нігерії

Деталі

 Безымянный4

Представники наукових та ділових кіл Нігерії приїхали до Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова з намірами підписати угоду про співпрацю, зокрема, що стосується навчання нігерійців в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ.
Безымянный3 Поважні гості посилалися на високу популярність та хорошу репутацію Драгоманівського університету на світовому освітньому просторі

Детальніше...

Нагороджений дипломом за якісне навчання іноземним мовам

Деталі

 

 alt

 

Протягом двох років Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації співпрацює з Київським міським та Київським обласним центрами зайнятості у напрямку підвищення кваліфікації безробітних за програмами: «Вступ у мале підприємництво», «Комп’ютер для бухгалтера», «Організація бухгалтерського обліку», «Кадровий менеджмент»,«Менеджменту готельного та туристичного бізнесу», «Основи комп’ютерної технології обробки інформації», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності з курсом ділової іноземної мови», «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова (німецька)».

Детальніше...

   

Обрати мову  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   
primcom16
   

Реєстрація на курси  

   

Підвищення кваліфікації  

   

TV  

   

Студентське життя  

pgf 2014 17 11 1 
   

Наші нагороди  

Scan-131119-0003.jpg
   

Випадкове фото  

20150901_144154 1.jpg
   

Всього відвідувачів  

2313491
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2181
5115
11646
1956591
38347
70196
2313491

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-02-22 16:46:26
   
Ми в соціальних мережах   

Login Form  

   
© Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ