Інформація для абітурієнтів та слухачів  

   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   

Науково-методична рада  

   

Міжнародна співпраця  

UNDP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

 У НПУ аналізували шляхи розвитку післядипломної освіти

Деталі
IMG 2802
Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова давно очолює педагогічну освіту України і не лише. Флагман у освітянській сфері працює й над удосконаленням післядипломної освіти, підвищення кваліфікації фахівців. Над такими розробками трудяться науковці-педагоги Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ.
Нещодавно силами Інституту, з ініціативи його керівництва та за підтримки ректора вишу, доктора філософських наук, професора Віктора Андрущенка пройшов ще один щорічний очно-дистанційний Міжнародний науково-практичний семінар «Сучасна післядипломна освіта: традиції та інновації». Метою зібрання стало обговорення сучасних проблем післядипломної освіти і конкретизація традиційних та інноваційних шляхів її розвитку. Про це під час відкриття заходу зазначив проректор з наукової роботи НПУ Григорій Волинка. Григорій Іванович окреслив особливу актуальність роботи цього річного семінару, що обумовлюється, на думку професора, суспільним поступом. До того ж чимало роботи доклало керівництво Інституту перепідготовки і підвищення кваліфікації, аби такий захід мав широкий міжнародний масштаб. Результат – участь у семінарі науковців з більш ніж десяти країн світу, серед яких Азербайджан, Узбекистан, Марокко, Ліван, Росія, країни європейського простору.
IMG 2798
«Реалізація післядипломної освіти в нашому університеті починається ще зі співпраці із загальноосвітніми державними закладами, виявлення і підтримки талановитих молодих фахівців, науковців серед учнів шкіл і гімназій, - зауважив під час пленарного засідання директор Інституту, доктор біологічних наук Володимир Ісаєнко, - таким чином ми сприяємо й якісному вибору учнями справді спорідненої для себе професії. Відповідно до цього в НПУ проводяться численні конкурси для випускників шкіл».
IMG 2804
Зі слів Володимира Миколайовича стало відомо, що з нагоди семінару серед старшокласників був проведений ще один конкурс за темою «Інформація як секрет успіху». Усі учасники і особливо переможці були нагороджені відповідними дипломами і подяками ректора, а їхні роботи можуть переглянути усі охочі на сайті Інституту.
IMG 2829
Під час роботи семінару функціонували чотири секції за тематиками: «Якість і стандартизація післядипломної освіти», «Маркетингова та моніторингова діяльність у післядипломній педагогічній освіті», «Міжнародна післядипломна освіта», «Інноваційний педагогічний досвід викладання в системі перепідготовки та підвищення кваліфікації». Був налагоджений чудовий зв'язок в режимі он-лайн з Глухівським національним педагогічним університетом імені О. Довженка, партнером НПУ.
IMG 2814
Основними масштабними питаннями обговорення стали методики й засоби застосування інформаційно-комунікаційних і особистісно орієнтованих технологій навчання в системі підвищення кваліфікації. Учасники семінару мали змогу поділитися власним досвідом щодо використання маркетингових ідей у післядипломній педагогічній освіті.
IMG 2839
Чималий резонанс отримали виступи відомих в Україні науковців у сферах педагогіки, культурології, соціології, філософії. Піднімалися теми нової ролі науки й освіти у формуванні онтологічної основи сучасного світу, методик підготовки педагогічних кадрів соціальної сфери в умовах післядипломної освіти, її нормативно-правове забезпечення.
Безсумнівно актуальними, на думку вчених, стали питання використання моніторингових технологій у процесі підвищення кваліфікації вчителів, психолого-педагогічні умови організації такого моніторингу та використання спеціалізованих соціальних мереж в маркетингу післядипломної освіти.
IMG 2837
Завершився семінар оголошенням звітів секційних засідань і прийняттям ухвали заходу.
   

Обрати мову  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   
primcom16
   

Студентське життя  

pgf 2014 17 11 1 
   

TV  

   

Наші нагороди  

Scan-131119-0005.jpg
   

Випадкове фото  

egpt2-7.jpg
   

Всього відвідувачів  

2142395
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
240
1342
3215
1790566
33116
53510
2142395

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-21 06:18:25
   
Ми в соціальних мережах   

Login Form  

   
© Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ