ШАНОВНІ СЛУХАЧІ! ВСІ ПРИСУТНІ В СПИСКАХ РЕКОМЕНДОВАНИХ ПОВИННІ ТЕРМІНОВО ПОДАТИ ОРИГІНАЛИ ДИПЛОМУ ТА ДОДАТКУ (ЗА ЯКИМИ БУЛИ ПОДАНІ ДОКУМЕНТИ) ТА ОТРИМАТИ РЕКВІЗИТИ НА ОПЛАТУ

Оголошуються списки рекомендованих до зарахування на перепідготовку фахівців на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації
(ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Список рекомендованих до зарахування на перепідготовку по спеціальностям:

• Стаття успішно збережена
Редагувати статтю
  • Права доступу

[show/hide]

Параметри статті

Дозволи статті

Налаштування дозволів для цієї групи користувачів.

1. Якщо ви зміните налаштування, то вони будуть застосовані до цієї статті. Зауважимо, що:
Успадковані означає, що дозволені від глобальної конфігурації і налаштування категорії, до якої стаття входить.
Відмовлено означає, що незалежно від того, яка глобальна конфігурація, батьківська група або налаштування категорії, редаговані групи не можуть скористатися цим налаштуванням в межах цієї статті.
Дозволено означає, що редагована група може використати це налаштування в даній статті (але якщо це вступає в суперечність з глобальною конфігурацією, батьківською групою або категорією, то вона не буде мати наслідків, конфлікт буде відзначений, як Заборонено (Закрито) під Розрахунком налаштувань.
2. Якщо Ви вибрали нове налаштування, то натисніть Зберегти для оновлення розрахункових налаштувань.

Joomla! 2.5.28