olexuk1 Народилась у м. Косів Івано-Франківської області, закінчила Львівську державну консерваторію ім. М.В.Лисенка та здобула кваліфікацію викладача, концертного виконавця.
Працювала викладачем музичного училища м. Чернівців, дитячої музичної школи № 35 м. Києва, завідувачем кафедри теорії музики і музичного виховання Київського національного університету культури і мистецтв.  З 2008 р. - професор кафедри теорії та методики музичної освіти Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка  за сумісництвом  професор кафедри педагогічної творчості.

У 1989 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Формування морально-естетичного досвіду студентів вузів культури в художньо-творчих колективах» та здобула науковий ступень кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – теорія та історія педагогіки. У 1997 р. захистила докторську дисертацію на тему: «Формування духовного потенціалу студентської молоді в процесі професійної підготовки» та здобула науковий ступень доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 та 13.00.01

Нагороджена  Почесними грамотами МОН, МКіМ України та ВАК України.

Олексюк О.М. була членом експертної Ради ВАК України; та є дійсним членом  Ради з координації досліджень в галузі педагогіки і психології АПН України.

Опублікувала близько 200 науково-методичних праць, серед яких монографії, навчальні посібники, підручники, статті, методичні розробки, тези, матеріали доповідей.

Поряд з викладанням нормативного курсу «Основи педагогічної творчості та майстерності» в Інституті образотворчого мистецтва, успішно керує магістерськими роботами та розробляє  новий  підхід  до  духовно-морального  виховання  студентської  молоді в контексті постнекласичної методології.

Сфера наукових інтересів та напрями досліджень: духовно-світоглядна проблематика в педагогічній науці.

Контакти:             (044) 295 22 53       (роб.) – каф. теорії та методики музичної освіти
                                                    Інституту мистецтв
                                                    Київського університету ім. Б. Грінченка
                           (044) 486 31 32       (роб.) – каф. педагогічної творчості
                           (050) 783 00 05       (моб.)

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." style="outline-style: none; outline-width: initial; outline-color: initial; text-decoration: underline; color: rgb(68, 132, 227); ">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.