rio16 грудня 2014 року у МОН відбувся круглий стіл, під час якого обговорено питання інтеграції у національну політику положень трьох Конвенцій Ріо – рамкових конвенцій ООН про зміни клімату, опустелювання та втрату біорізноманіття. У круглому столі прийняв участь директор Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Ісаєнко Володимир Миколайович.

Доповідь доктора біологічних наук, професора, консультанта ПРООН в Україні в сфері освіти і науки Володимира Ісаєнко стосувалась результатів заздалегідь виконаних SWOT і GAP аналізів політик, програм, планів та законодавчих актів у освітній та науковій галузях України. На основі цих досліджень, що ідентифікували слабкі і сильні сторони існуючого законодавства, були розроблені рекомендації. На його думку,  здійснений аналіз є важливим етапом у процесі розробки ряду нормативно-правових документів у освітній та науковій галузях, згідно засад сталого розвитку. Також до обговорення результатів SWOT і GAP аналізів долучилися фахівці департаментів МОН та висловили свої пропозиції.

За результатами круглого столу буде підготовлений план спільної роботи МОН, ПРООН, за підтримки Глобального Екологічного Фонду, щодо розробки концепції освіти для сталого розвитку, а також підготовки та внесення змін до існуючого законодавства України в галузі освіти і науки відповідно до вимог ратифікованих Україною міжнародних документів.

Новина на сайті Міністерства освіти і науки України

Новина на сайті Кабінету Міністрів України