Вечірня форма навчання є прекрасною альтернативою для поєднання навчання та трудової діяльності. Саме вечірня форма навчання є оптимальною для тих, хто має бажання отримати якісну освіту та якомога швидше розпочати свою професійну кар’єру, а також паралельне навчання на інших формах навчання.

Навчання відбувається в центральному корпусі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова (ст. метро «Університет») щовівторка, щочетверга з 18:30 до 21:20 та щосуботи з 8:30 до 14:20.

Навчальний процес здійснюється тільки на контрактній основі, надається можливість помісячної оплати.

Навчання відбувається за навчальними планами, які повністю відповідають програмам та планам денної форми навчання. У ході навчання реалізується педагогічний принцип єдності теоретичного навчання і його практичного застосування, що вигідно відрізняє вечірню форму навчання від заочної та денної.  Відсутні обмеження у віці студентів. Дипломи державного зразку.

Співробітники деканату завжди допомагають студентам у вирішенні різних питань, підтримують їх протягом всього терміну навчання та після завершення. Допомагають розібратись із дистанційними засобами навчання у різі необхідності.

Професорсько-викладацький склад Центру вечірнього навчання заохочує та підтримує наукові інтереси учнівської молоді. Студенти нашого Центру беруть активну участь у наукових  конференціях, олімпіадах. Свої наукові пошуки вони продовжують у дисертаційних дослідженнях, навчаючись у магістратурі та аспірантурі нашого університету.

На факультеті ведеться робота по реалізації спільних міжнародних проектів.

Чимало уваги центр приділяє підтриманню тісних контактів із трудовими  колективами,  де працюють студенти, з випускниками попередніх років навчання. Така співпраця сприяє високій трудовій дисципліні у нашому центрі, а разом з тим, забезпечує здорову наступність у підготовці педагогічних професіоналів, оперативно впливає на оновлення змісту навчання, впровадження нових, педагогічно виправданих спецкурсів та спецсемінарів тощо. Зокрема наші співробітники тісно співпрацють з гімназією УДУ імені Михайла Драгоманова, проводячи спільні психолого-педагогічні семінари, круглі столи, тренінги для педагогічного колективу та гімназистів.