Тюменцева Тетяна Вікторівна

(завідувач)

Посада: завідувач Центру дистанційної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова

Освіта: вища

Народилася 15.05.1989 р. в м. Лубни Полтавської обл.

У 2008 році закінчила Лубенський фінансово – економічний коледж ПДАА за спеціальністю «Комерційна діяльність» і здобула кваліфікацію молодшого спеціаліста з комерційної діяльності.

У 2010 році закінчила Полтавську державну аграрну академію  і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Менеджмент» та здобула кваліфікацію бакалавра з менеджменту.

У 2013 році закінчила НПУ ім.М.П.Драгоманова, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» та здобула кваліфікацію менеджера (управителя) з адміністративної діяльності.

Випускниця Центру дистанційної освіти НПУ ім.М.П.Драгоманова, який очолює з 2018 року.

Щербакова Анастасія Ігорівна

(секретар)

Посада: секретар Центру дистанційної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова

Освіта: вища

Народилася в селищі міського типу Лотикове Славяносербського району Луганської області 31.01. 1989 року.

В 2012 році закінчила Східноукраїнський Національний Університет імені Володимира Даля, здобувши освітній ступінь  «Спеціаліст»  за спеціальністю  «Комп*ютерні системи в управлінні та навчанні. Викладач  професійно - технічних навчальних закладів».

З 2018 року і по нинішній час працює секретарем Центру дистанційної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова.

Гончаренко Тетяна Степанівна

(старший лаборант)

Структурний підрозділ: Центр дистанційної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова

Посада: старший лаборант Центру дистанційної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова

Народилася 27 жовтня 1978 р. в Київській обл, с. Хотів

В 2002 р. закінчила Національний аграрний університет і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Зооінженерія» та здобула кваліфікацію бакалавра.

В 2009 р. закінчила Вищий навчальний заклад «Київський університет ринкових відносин» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси».

Працює на посаді старший лаборант з 11 жовтня 2023 р.